Ar Fotokupolas šildomas/šaldomas?

Taip. Fotokupolas šildomas arba šaldomas pagal poreikį, tad čia jauku ir gera visais metų laikais - tiek žiemą, tiek vasarą.
Kupole nuolat palaikoma ~18-23 laipsnių temperatūrą.

Kokio dydžio yra Fotokupolas?

Fotokupolas yra 65 kv/m ploto + lauko terasa. Fotografuotis ir leisti laiką galėsite tiek viduje, tiek lauke. Fotokupolas įsikūręs Kauno rajone, pušelių apsuptyje, vos 2 km nuo PC MEGA, tad yra galimybė fotografuotis ir aplinkui jį. Vasaros sezono metu visai netoli kupolo yra gamtos kampelis su įvairia augmenyja ir nedideliu tvenkiniu, šalia kurio taip pat yra galimybė pasidaryti dalį fotosesijos iš anksto susitarus.

Kokia fotokupolo nuomos kaina?

Fotokupolo nuomos kainos nurodytos skiltyje - Kainos - https://fotokupolas.lt/nuomos-kainos
Kainos skiriasi, priklausomai nuo to, ar tai darbo diena, ar savaitgalis/šventinė diena. Kuo ilgesniam laikui užsisakote Fotokupolą - tuo mažesnė nuomos kaina. Fotografams Fotokupolas nuomojamas ir visai dienai. Taip pat šventėms ir nedideliems renginiams, kai reikia ilgesnio laiko - nuomos kaina sutartinė.

Kiek žmonių telpa Fotokupole?


Vienu metu Fotokupole patogiai gali jaustis iki 10 žmonių kompanija, fotosesijų ir renginių metu.

Ar priimate su augintiniais?

Taip. Čia esate laukiami ne tik Jūs, bet ir Jūsų keturkojai šeimos nariai.

Ar turite papildomą apšvietimą ir nuo kelintos valandos jo reikia?

Fotokupolas - natūralios šviesos foto studija. Čia visuomet daug šviesos, net labai apsiniaukusią dieną nereikalingas papildomas apšvietimas iki pat saulėlydžio. Žiemos metu be papildomo apšvietimo galima drąsiai fotografuoti iki 16-17 valandos, o pavasarį, rudenį ir vasarą - iki 19-22 valandos, priklausomai nuo metų laiko.